»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

GRESLER

KAP GRES SERİSİ

Kalsiyum sabun esaslı, düşük sıcaklık, yük ve devirde, özellikle su temasının kaçınılmaz olduğu sistemlerde başarı ile kullanılan kırmızı renkli grestir. Pasa ve korozyona karşı üstün koruma sağlar.

GRESON CG SERİSİ

Kalsiyum sabun esaslı ve grafit katkılı, düşük sıcaklık ve devirde, orta yüklerde, özellikle su temasının kaçınılmaz olduğu sistemlerde başarı ile kullanılan siyah renkli bir grestir. Pasa ve korozyona karşı üstün koruma sağlar.

GRESON SD SERİSİ

Sodyum sabun esaslı, oksidasyon, pas ve korozyon direnci yüksek, uzun ömürlü, yapışkan tipte rulman gresleridir. Elektrik motorları konveyör sistemleri ve suyla teması olmayan rulmanlarda NLGI 2 ve 3, redüktör, hızlı dişli kutuları, tarım makineleri ve traktörleri dişli yağları yerine NLGI 00 ve 000 kullanılması önerilir. Kullanım sıcaklığı -15 C ile 120 C arasındadır.

GRESON LIT SERİSİ

Lityum esaslı, su, oksidasyon, pas ve korozyon dayanımı yüksek uzun ömürlü, genel amaçlı endüstriyel greslerdir. Orta yüke maruz kalan düz ve rulmanlı yataklar, her türlü kayma yüzeyi, dikey şaft uygulamaları, elektrik motorları, otomotiv ekipmanlarının yağlanmasında kullanılır. Kullanım sıcaklığı -20 C ile 130 C arasındadır.

GRESON LIT EP SERİSİ

Lityum esaslı, EP katkılı, su, oksidasyon, pas ve korozyonu yüksek uzun ömürlü, genel amaçlı endüstriyel greslerdir. Yüksek devir ve yükte çalışan düz ve rulmanlı yataklar, her türlü kayma yüzeyi, dikey şaft uygulamaları, elektrik motorları, otomotiv ekipmanlarının yağlanmasında kullanılır. Kullanım sıcaklığı -20 C ile 130 C arasındadır.

GRESON LIT G SERİSİ

Lityum esaslı, grafit katkılı, su, oksidasyon, pas ve korozyon dayanımı yüksek, uzun ömürlü, genel amaçlı, siyah renkli endüstriyel greslerdir. Orta yüke maruz kalan düz ve rulmanlı yataklar, her türlü kayma yüzeyi, dikey şaft uygulamaları, elektrik motorları, otomotiv ekipmanlarının yağlanmasında kullanılır. Kullanım sıcaklığı -20 C ile 130 C arasındadır.

GRESON LIT M SERİSİ

Lityum esaslı, molibden disülfit ve EP katkılı, su, oksidasyon, pas ve korozyon dayanımı yüksek, uzun ömürlü, genel amaçlı, gri-siyah renkli endüstriyel greslerdir. Yüksek devir ve yükte çalışan düz ve rulmanlı yataklar, her türlü kayma yüzeyi, dikey şaft uygulamaları, elektrik motorları, otomotiv ekipmanlarının yağlanmasında kullanılır. Kullanım sıcaklığı -20 C ile 130 C arasındadır.

GRESON LK SERİSİ

Lityum-kompleks sabunlu, grafit ve EP katkılı, su, oksidasyon, pas ve korozyon dayanımı yüksek uzun ömürlü, üstün performanslı siyah renkli greslerdir. Sıcaklık, su ve yüksek darbeli yüklerin olduğu endüstriyel uygulamalarda başarı ile uygulanır. Kullanım sıcaklığı -20 C ile 180 C arasındadır,

GRESON LKG SERİSİ

Lityum-kompleks sabunlu, grafit ve EP katkılı, su, oksidasyon, pas ve korozyon dayanımı yüksek, uzun ömürlü, üstün performanslı siyah renkli greslerdir. Sıcaklık, su ve yüksek darbeli yüklerin olduğu endüstriyel uygulamalarda başarı ile uygulanır. Kullanım sıcaklığı -20 C ile 180 C arasındadır.

GRESON LKM SERİSİ

Lityum-kompleks sabunlu, molibden disülfit ve EP katkılı, su, oksidasyon, pas ve korozyon dayanımı yüksek, uzun ömürlü, üstün performanslı siyah renkli greslerdir. Sıcaklık, su ve yüksek darbeli yüklerin olduğu endüstriyel uygulamalarda başarı ile uygulanır. Kullanım sıcaklığı -20 C ile 180 C arasındadır.

GRESON P SERİSİ

Sabunsuz, yüksek sıcaklık, su, oksidasyon, pas ve korozyon dayanımı yüksek, uzun ömürlü, üstün performanslı greslerdir. Çimento sektöründe elek altı soğutucularda, fırın konveyörlerinin rulman ve zincirlerinde, sıcaklık ve yükün çok yüksek olduğu döküm hattı rulmanlarının yağlanmasında başarı ile kullanılır. Kullanım sıcaklığı -10 C ile 200 C arasındadır.

GRESON PG SERİSİ

Sabunsuz,grafit katkılı, yüksek sıcaklık, su, oksidasyon, pas ve korozyon dayanımı yüksek, uzun ömürlü, üstün performanslı siyah renkli greslerdir. Çimento sektöründe elek altı soğutucularda, fırın konveyörlerinin rulman ve zincirlerinde, sıcaklık ve  yüküm çok yüksek olduğu döküm hattı rulmanlarının yağlanmasında başarı ile kullanılır. Kullanım sıcaklığı -10 C ile 200 C arasındadır.

GRESON PM SERİSİ

Sabunsuz,molibden disülfit katkılı, yüksek sıcaklık, su, oksidasyon, pas ve korozyon dayanımı yüksek, uzun ömürlü, üstün performanslı gri-siyah renkli greslerdir. Çimento sektöründe elek altı soğutucularda, fırın konveyörlerinin rulman ve zincirlerinde, sıcaklık ve yükün çok yüksek olduğu döküm hattı rulmanlarının yağlanmasında başarı ile kullanılır. Kullanım sıcaklığı -10 C ile 200 C arasındadır.

GRESON GEP 72

Lityum Kalsiyum Kompleks sabunlu, aşınma, EP, oksidasyon ve korozyon önleyici katıklar içeren, üstün özellikli yağlama gresidir. Mekanik kararlılığı yüksek, çok yüksek yüklere dayanıklı, aşınmalara karşı dirençli ve özellikle sarı ve bronz yataklar üzerinde de başarı ile kullanılır. Suya karşı çok dayanıklıdır. Kullanım sıcaklığı -10 C ile 200 C arasındadır.

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

E-Mail | tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |