»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

AÇIK DİŞLİ YAĞLARI

OPENGEARLUB 45

grafit ihtiva eden, püskürtülerek tatbik edilen açık dişli yağıdır. Dişlilerde kalıcı bir tabaka meydana getirir. Toz tutmaz ve suya karşı dirençlidir. Toz tutmadığı için tozun içindeki silisten doğacak aşınmalar önlenmiş olur. Ayrıca ısı değişimlerinden ve hava şartlarından etkilenmez. İhtiva ettiği donma noktası düşürücü katık sayesinde kış aylarında da emniyet ile kullanılır. Bilhassa çimento değirmenlerinin, döner fırınların, nihayetsiz vida dişli maden fırınlarının, sinterleme tesislerinin, bilyeli değirmenlerin nakil bantlarının, tüm iş makinelerinin açık dişlilerinde, tarak makinelerinin ve kırıcıların açık dişlilerinde başarı ile kullanılmaktadır.

WIRELUBE 55

gres görünümünde kaydırıcılığı ve yağlama özelliği fazla olan tel halat yağıdır. Halatların dış etkenlere karşı korunmasında ve aşınmalara mani olmak için başarı ile kullanılır. Kaydırıcılık sağladığı gibi tüm değişik çaptaki kaldırma ve çekme halatlarını pastan korur. Halatların içine nüfus eder. Halatların kolayca toplanmasını sağlar. Halatlardaki korozyona mani olur ve ömrünü uzatır. Suyun, malzemenin içine girmesini önler. Suyun yıkama etkisine dirençlidir. Fırça veya bezle tatbik edilir.

 

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

E-Mail | Tasarım-tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |