»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

 

HİDROLİK YAĞLARI

HİDROTEX DTA SERİSİ

HİDROTEX DTA GRUBU, yüksek viskozite endeksli çok iyi rafine edilmiş parafinik baz yağlar ve özel katıklar ile üretilmiş yatak, dişli kutusu, hidrolik ve yağlama yağlarıdır. Ortamda su bulunması halinde, sudan kolaylıkla ayrılabilir özelliktedirler. İhtiva ettiği antioksidan katıklar sayesinde, oksidasyona dayanıklı, uzun ömürlü yağlardır. Aşınma ve korozyon önleyici katıkları ile ağır yüklerde çalışmayan sistemler için geliştirilmişlerdir. Sistemde mekanik bir sorun olmadığı sürece köpürmez.

HİDROTEX BS SERİSİ

HİDROTEX BS GRUBU, En iyi kalite rafine baz yağların özel katıklarla harmanlanmasıyla üretilmiş paslanmaya ve oksidasyona karşı direnci yüksek, temizleme ve tortu sürükleme özelliği olan, aşınmayı minimuma indiren yüksek performanslı HLP tipi hidrolik yağıdır.

HİDROTEX BS GRUBU, Kondens su karışsa bile korozyon yaptırmaz, filtreleri tıkamayıp filtrelerin ömrünü uzatır. İçerdiği köpük önleyiciler sayesinde mekanik bir sorun olmadıkça köpürmez. Oksidasyon dayanımında diğer hidrolik yağlara göre daha uzun ömürlüdür.

HİDROTEX ZF SERİSİ

HİDROTEX ZF SERİSİ, paslanmaya karşı koruyuculuğu ve oksidasyona karşı direnci attırılmış, temizleme ve tortu sürükleme özelliği olan, ayrıca aşınmayı azaltma, yük taşıma kapasitesini arttırma ve sürtünmeyi en aza indirme özelliğine sahip, çinko ihtiva etmeden ağır hizmet hidrolik yağlarıdır. HİDROTEX ZF SERİSİ, en iyi kalite rafine baz yağlar ve son teknolojiye uygun, kül bırakmayan katıklar ile harmanlanarak üretilmiş, üstün özellikte, çinko ihtiva etmeyen ürünlerdir.

HİDROTEX HVI SUPER SERİSİ

HİDROTEX SUPER HVI GRUBU, paslanmaya karşı koruyuculuğu ve oksidasyona karşı direnci arttırılmış, temizleme ve tortu sürükleme özelliği olan, ayrıca aşınmayı azaltma, yük taşıma kapasitesini arttırma ve sürtünmeyi en aza indirme özelliğine sahip, yüksek viskozite indeksli HVI tip ağır hizmet hidrolik yağlarıdır.

HİDROTEX SUPER HVI GRUBU, önlenemez sıcaklık artışının sebep olduğu basınç düşmesinin görüldüğü sistemlerde, özellikle viskozite düşmesini minimumda tutuğu için tavsiye edilir.

 

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

 

E-Mail | tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |