ELAL TEKNİK HIRDAVAT

Elal Teknik Hırdavat Emekyemez Mah Güvez Sk No: 3/1 KARAKÖY/İSTANBUL MERKEZ,Piyalepaşa Mahallesi Çavuşoğlu Sokak No: 20 BEYOĞLU/iSTANBUL ŞUBESİ ile hizmetlerine devam etmektedir. Elal Teknik Hırdavat ,Belgin Madeni Yağ ve Ropesan Rovelver Pensler toptan,perakendeciliğindeki iddiasını; hizmetinin sürekli tecrübelerinin ışığında güncellenmesiyle sürdürmektedir.Ana faaliyet alanımız; Teknik Hırdavat,Madeni yağ,Cnc Otomat,her türlü hırdavat malzemesi satışı.

Değerlerimiz

        • Müşteri odaklılık
        • Toplam Kalite
        • Güvenilirlik
        • Dürüstlük
        • Kalite
        • Etik çalışma
        • Yenilik

Vizyonumuz

Değerlerimiz ışığında, hırdavat sektöründe ilklere imza atmak.

Misyonumuz

Özgün hizmet anlayışımızı kullanarak müşterilerimizin Teknik Hırdavat ,hırdavat ve madeni yağ satın almalarında, kullanımlarında doğru tercihleri yapmalarında köprü oluşturarak, memnuniyet ve mutluluklarında pay sahibi olmaktır.

Hizmetlerimiz

Her Ölçüde Hazır Kaynaklı Bı-Metal M42 Bant Testereleri, Bi-Metal Testere Laması, Hidrolik Sistem Yasları, Dişli Kutusu Yağları, Yağlama Yağları, Endüstri Yağları, Soğutma Yasları, Isı Transfer Yağları, Kauçuk Ve Plastik Yağları, Sıcak Şekil Verme Yasları, Kesme Yasları, Taşlama Ve Otomat Yasları, Tekstil Yağları, Açık Dişli Kablo Ve Zincir Yağı, Isıl İşlem Yağları, Korozyon Önleyici Yağlar, Temizleyiciler, Sresler, Şenel Maksat Yağları, Benzinli Ve Dizel Motor Yağları, Otomobil Yağları. Freze Uçları, Matkap Uçları, Kılavuzlar, Paftalar, Mastarlar, Katerler, Sert Metal Uçlar, Elmas Uçlar, Pens Takımları, Takım Tutucuları, Raybalar, Otomat Ve Revolver Pensleri Ve Sürücüleri, Aşındırıcılar Ve Ölçü Aletleri. El Yıkama Sıvıları, Açık Sistem Ürünleri, Kapalı Sistem Ürünleri, Her Türlü Sanayi Ve Mutfak Tipi Temizleyici Sıvılar.
 

Tüm Hakkı Saklıdır 2015 Elal Teknik Hırdavat