»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

 

Taşlama Sıvıları

 

TRANSPARENT A

TRANSPARENT A, su ile şeffaf emülsiyon oluşturan, tam sentetik taşlama sıvısıdır. Emülsiyonu renksiz ve şeffaf olduğundan, taşlama operasyonu sırasında parça yüzeyini görsel olarak izleme imkanı sağlar. Üstün temizleme özelliğinden dolayı taşlamada temiz bir yüzey elde edilir, taş parçaları ve diğer çapaklar depoya taşındığından tezgahın temiz kalmasını sağlar. Korozyonu önler ve bakteri, mantar – maya üremesini minimumda tutar.

RENOL SF 3/BM

RENOL SF 3/BM, su ile flüoresanlı emülsiyon oluşturan, tam sentetik taşlama sıvısıdır. Emülsiyonu şeffaf olduğundan, taşlama operasyonu sırasında parça yüzeyini görsel olarak izleme imkanı sağlar. Üstün temizleme özelliğinden dolayı taşlamada temiz bir yüzey elde edilir, taş parçaları ve diğer çapaklar depoya taşındığından tezgahın temiz kalmasını sağlar. Korozyona karşı koruması yüksektir ve bakteri, mantar – maya üremesini minimumda tutar.

RENOL EP–50

RENOL EP–50, sentetik esaslı bir taşlama ve taşlı imalat sıvısı olup; su ile emülsiyonu renksiz ve tam şeffaf olduğu için, taşlama operasyonu problemsiz gerçekleştirilir. İşlenen parçayı ve tezgahı uzun süre korozyona karşı korur. Paso almada yüksek performans sağlayarak temiz yüzey elde edilmesini sağlar. Taş gözeneklerinin dolmasına mani olur, böylece taş çapak bağlamaz, taşın körleşmesi gecikir, ömrü uzar. Yüksek basınç katıkları ihtiva ettiğinden kesici uçların aşınmasını önler, işlenen malzemenin yüzey kalitesi çok iyi olur.

GENERAX 85

GENERAX 85, su ile şeffaf emülsiyon meydana getiren yarı sentetik bir soğutma sıvısıdır, aşırı yükün mevcut olmadığı, özellikle yıkama özelliğinin istenildiği talaşlı imalat, taşlama sektöründe başarı ile kullanılır. Bu durum tezgah ve parça yüzeyinin temiz kalmasını sağlar. İçeriği katıklar sayesinde bakteri ve mantar-maya oluşumunu minimumda tutar. pH değeri ayarlı olduğundan insan cildine zararı yoktur.

GENERAX ULTRA

GENERAX ULTRA, çelik, döküm alaşımların işlenmesinde kullanılan su ile emülsifiye olabilen, uzun ömürlü, yarı sentetik soğutma sıvısıdır. Sert sularla beraber çalışabildiği gibi, parçayı ve tezgahı ihtiva ettiği katıklar sayesinde çok iyi yıkar ve aynı zamanda korozyona karşı korur. GENERAX ULTRA, pH değerleri ayarlı olduğundan cilde zarar vermez.

GENERAX ULTRA EP

GENERAX ULTRA EP, çelik döküm ve alüminyum alaşımların işlenmesinde kullanılan, su ile emülsifiye olabilen, uzun ömürlü, zor operasyonları başarıyla yapabilen yarı sentetik soğutma sıvısıdır. Sert sularla beraber çalışabildiği gibi, parçayı ve tezgahı ihtiva ettiği katıklar sayesinde çok iyi yıkar ve aynı zamanda korozyona karşı korur. GENERAX ULTRA EP, özel katıkları sayesinde yüksek basınca ve ısıya direnç göstererek en zor şartlarda dahi başarı ile kullanılır, kesici uç takımlarının ömrünü uzatır.

GENERAX URS

GENERAX URS, suyla karışabilen, çelik, döküm veya alüminyum malzemelerin işlenmesinde kullanılabilen yarı sentetik bir soğutma sıvısıdır. GENERAX URS,içerdiği EP katkılarının sayesinde zor operasyonlarda olumlu sonuç verir, kesici takımların ömrünü uzatır, pH ayarlı olduğundan, cilde zarar vermez.    

GENERAX U/Y

GENERAX U/Y, özellikle çelik ve dökümde kullanılan, su ile karışabilen, uzun ömürlü, yarı sentetik bir yağdır. Üstün yıkama özelliği sayesinde, kirlilikleri filtreye taşır, emülsiyonun renk değiştirmesini engeller ve emülsiyon ömrünü uzatır. Çok sert sularda dahi başarı ile kullanılır. Ve pH değeri ayarlı olduğundan cilde zarar vermez.

GENERAX SE

GENERAX SE, su ile karışan yarı sentetik, mineral yağ ihtiva etmeyen bitkisel esaslı bir soğutma yağıdır. Yarı sentetik özelliği hazırlanmasından kullanılan self-emulsiable tipi esterlerden kaynaklanmakta olup çevre dostu bir üründür. GENERAX SE, yıkama gücü yüksek, özel yağlamayı sağlayan esterler ve bakteri üremesini belli seviyede tutan katıklar ihtiva eder, çok iyi yıkama özelliğinden dolayı tezgahları temiz tutar, sızıntı yağları bünyesine almaz ve malzemeyi uzun süre korozyona karşı korur.

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

 

E-Mail | tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |