»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

 

PÜR KESME YAĞLARI

CUTTEX SL SERİSİ

CUTTEX SL SERİSİ, bakır, pirinç ve alaşımlarının işlenmesinde başarı ile kullanılan bir üründür. Talaşlardan iyi süzülür yapışmaz, kesici takımların ömrünü uzatır. Buharlaşma kaybı düşüktür, yağ sarfiyatı az olduğu için ekonomiktir. Su ile kolaylıkla yıkanabilir ürünlerdir. Ayrıca alkali yağ alma banyosu veya solvent ile temizleme gerektirmez

CUTTEX GB/S 

CUTTEX GB/S, yüksek alaşımlı ve normal alaşımlı çeliklerin işlenmesinde kullanılan yağ sisi çok az bie kesme yağıdır. Broşlama, kesme, ovalama, frezeleme ve diş açma gibi en zor talaş kaldırma operasyonlarında başarı ile kullanılır. Bakır, pirinç ve bronz gibi malzemelerde renk değişimine sebep olur.

CUTTEX M SERİSİ 

CUTTEX M SERİSİ, en zor talaşlı imalat ve taşlama operasyonlarında kullanılan, katık oranı yüksek, yağ sisi çok az olan kesme ve azdırma yağlarıdır. Yüksek alaşımlı çeliğin işlenmesinde, otomatlarda delme, kesme ve freze işlemlerinde kullanılır.

CUTTEX VM

CUTTEX VM, çelik ve sert demir alaşımların taşlama ve honlama operasyonlarında pür olarak kullanılan, özel bir taşlama yağıdır. Kaydırıcılığı arttırıcı, pas ve oksidasyonu önleyici, yağ sisini azaltan ve köpük oluşumunu engelleyen katıklar ihtiva ettiğinden dolayı, operasyon sonucunda çok temiz bir yüzey oluşmasını sağlar.

CUTTEX VM, ihtiva ettiği parlama noktası yüksek baz yağlar sayesinde, diğer taşlama yağlarına göre yanma noktası daha yüksektir, güvenli operasyon sağlar. Taşların çökelmesini sağlar, yağın temiz kalmasını sağlar, yağın ömrünü uzatır.

CUTTEX 2000 SERİSİ

CUTTEX 2000 SERİSİ, metallerin kesme ve talaş kaldırma operasyonlarında kullanılan, özel katıkları sayesinde yağ sisi en aza indirilmiş yüksek vasıflı kesme yağlarıdır. Normal alaşımlı çeliklerin, bronz, pirinç ve diğer metallerin işlenmesinde başarı ile kullanılır.

CUTTEX BR SERİSİ

CUTTEX BR SERİSİ, yüksek alaşımlı ve normal alaşımlı çeliklerin işlenmesinde kullanılan kesme yağlarıdır. Broşlama, kesme, ovalama, frezeleme ve diş açma gibi en zor talaş kaldırma operasyonlarında başarı ile kullanılır. İçindeki yağ buharlaşmasını önleyici katıklar sayesinde, yağın buharlaşmasından doğacak kayıpları minimumda tutar.

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

 

E-Mail | tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |