»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

ISIL İŞLEM YAĞLARI

QUENCHOIL MB SERİSİ

QUENCHOIL MB SERİSİ, metallerin sertleştirme işleminde kullanılan su verme yağlarıdır. Koklaşma ve yanma yatkınlığı düşük, solvent rafine mineral baz yağ ile hazırlanmıştır. İçerdiği katkılar sayesinde oksidasyona karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Sistemde oluşabilecek çökeltilere ve tıkanmalara mani olur. QUENCHOIL MB SERİSİ, alkali yağ giderme malzemeleri ile kolaylıkla temizlenebilir. (Alkali yağ giderme işleminde ürünlerimizden BEKU ve BEKUSOL MN SUPER kullanımı tavsiye edilmektedir.)

QUENCHOIL MB/SOL SERİSİ

QUENCHOIL MB/SOL SERİSİ, su ile yakınabilen, metallerin sertleştirme işleminde kullanılan ısıl işlem yağlarıdır. Koklaşma ve yanma yatkınlığı düşük, solvent rafine mineral baz yağ ile hazırlanmıştır. İçerdiği katkılar sayesinde oksidasyona karşı maksimum dayanıklılık gösterir. Sistemde oluşabilecek çökeltilere ve tıkanmalara mani olur.

QUENCHING AQUA

QUENCHING AQUA, yüksek sıcaklıklarda kullanılan ta sentetik indüksiyon sıvısıdır. Emülsiyonu stabildir, cilde zarar vermez. Parçayı belli bir süre pastan korur, bakteri, mantar-maya oluşumuna dayanıklıdır.

 

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

 

E-Mail | tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |