»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

PÜR SIVAMA VE ÇEKME YAĞLARI

DRAWTEX 267/07

Bütün metallerin derin çekme işleminde pür olarak kullanılabilen bir derin çekme yağıdır. Özel kaydırıcılar, korozyon önleyici ve yüksek basınç katıkları ihtiva eden bir derin çekme yağıdır. Manuel olarak fırça veya rulo ile tatbik edilebilir ya da otomatik olarak gres yağlama makineleri ile püskürtülebilir. Tatbik edildiği metal yüzeyini kısa süre korozyona karşı korur. Eğer uzun süre koruma isteniyorsa koruyucu yağ tatbik edilmelidir. Alkalik temizleyiciler ve nötr temizleyiciler ile kolaylıkla temizlenir.

DRAWTEX AC

Özel kaydırıcılar, EP katkıları ve korozyon önleyici katıklar ihtiva eden bir derin çekme ve sıvama yağıdır. Çok zor olan derin çekme ve sıvama işleminde pür olarak kullanılır, fırça veya rulo ile tatbik edilebilir. Daha kolay operasyonlarda su ile belli oranlarda karıştırılarak kullanılabilir. Su ile yıkanabilme özelliğine sahip olduğundan kolaylıkla temizlenir. Daimler-Chrysler tarafından katoforez banyolarıyla uyumlu olduğu onaylanmıştır.

DRAWTEX BM

Çok zor operasyonlar için geliştirilmiş özel kaydırıcılar, korozyon önleyici ve yüksek basınç katıkları ihtiva eden, yüksek viskoziteli bir derin çekme yağıdır. Bütün metallerin derin çekme işleminde pür olarak kullanılır, fırça veya rulo ile tatbik edilebilir. DRAWTEX BM, özellikle egzoz sıvama gibi derin çekme operasyonlarında kullanılabilir. Tatbik edildiği metal yüzeyini uzun süre korozyona karşı korur. Alkalik temizleyiciler ve nötr temizleyiciler ile kolaylıkla temizlenir.

DRAWTEX MS-77

Çelik malzemelerin derin çekme işleminde pür olarak kullanılabilen bir derin çekme yağıdır. Özel kaydırıcılar, korozyon önleyici ve yüksek basınç katıkları ihtiva eden bir derin çekme yağıdır. Manuel olarak fırça veya rulo ile tatbik edilebilir ya da otomatik olarak gres yağlama makineleri ile püskürtülebilir. Tatbik edildiği metal yüzeyini kısa süre korozyona karşı korur. Eğer uzun süre koruma isteniyorsa koruyucu yağ tatbik edilmelidir. Alkalik temizleyiciler ve nötr temizleyiciler ile kolaylıkla temizlenir.

DRAWTEX PASTE 5/K

Özel kaydırıcılar, korozyon önleyici ve yüksek basınç katıkları ihtiva eden bir derin çekme yağıdır. Bütün metallerin derin çekme işleminde pür olarak kullanılır, fırça veya rulo ile tatbik edilebilir. Tatbik edildiği metal yüzeyini kısa süre korozyona karşı korur. Eğer uzun süre koruma isteniyorsa koruyucu yağ tatbik edilmelidir. Alkalik temizleyiciler ve nötr temizleyiciler ile kolaylıkla temizlenir.

DRAWTEX SWR

Özel kaydırıcılar, korozyon önleyici ve yüksek basınç katıkları ihtiva eden özel yağlarla yapılmış bir soğuk çekme yağıdır. Demir, çelik çubukların soğuk haddelenmesinde pür olarak kullanılır, fırça veya rulo ile de tatbik edilebilir. Tatbik edildiği metal yüzeyini uzun süre korozyona karşı korur, malzemenin parlak çıkmasını sağlar. Alkalik temizleyiciler ve nötr temizleyiciler ile kolaylıkla temizlenir.

DRAWTEX TFG-1

Özel kaydırıcılar, korozyon önleyici ve yüksek basınç katıkları ihtiva eden bir derin çekme yağıdır. Bütün metallerin derin çekme iºleminde pür olarak kullanılır, fırça veya rulo ile tatbik edilebilir. Tatbik edildiği metal yüzeyini uzun süre korozyona karşı korur. Alkalik temizleyiciler ve nötr temizleyiciler ile kolaylıkla temizlenir.

DRAWTEX WD,

Özel kaydırıcılar, EP katkıları ve korozyon önleyici katıklar ihtiva eden bir derin çekme yağıdır. Çok zor olan derin çekme işleminde pür olarak kullanılır, fırça veya rulo ile tatbik edilebilir. Alkalik temizleyiciler ve nötr temizleyiciler ile kolaylıkla temizlenir.

İZSOL 23/40

Uçucu bir yapıya sahip şekil verme ve haddeleme yağlarıdır. Proses bittikten sonra parça üzerinden kısa zamanda uçarak yağlı bakiye bırakmaz.

İZSOL 20/08

Uçucu bir yapıya sahip, hidrokarbon bazlı, renksiz, kokusuz şekil verme ve haddeleme yağıdır. Uygulamadan yaklaşık 1 saat sonra uçtuğundan parça üzerinde yağlı bakiye bırakmaz. Alüminyum, bakır, pirinç, kaplanmış, galvanize çeliklerin kesme, şekil verme, basit presleme operasyonlarında başarı ile kullanılır. Gıda makinelerinde, gıda ile düşük oranda direkt temasa uygun bir üründür. Genel amaçlı uçucu yağlayıcılarla karşılaştırıldığında preslerin kalıplarının kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlar. Tamamen kuru bir yüzey istenmiyorsa temizlenmesine gerek yoktur. Parçalar üzerinde leke oluşturmaz. Daldırma, spreyleme ya da rulo yöntemi ile seyreltilmeden tatbik edilebilir.

İZSOL 60/95,

Uçucu bir yapıya sahip, hidrokarbon bazlı, renksiz şekil verme ve haddeleme yağıdır. Uygulamadan yaklaşık 1 saat sonra uçtuğundan parça üzerinde yağlı bakiye bırakmaz. Alüminyum, bakır, pirinç, kaplanmış, galvanize çeliklerin kesme, şekil verme, basit presleme operasyonlarında başarı ile kullanılır. Gıda makinelerinde, gıda ile düşük oranda direkt temasa uygun bir üründür. Genel amaçlı uçucu yağlayıcılarla karşılaştırıldığında preslerin kalıplarının kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlar. Tamamen kuru bir yüzey istenmiyorsa temizlenmesine gerek yoktur. Parçalar üzerinde leke oluşturmaz. Daldırma, spreyleme ya da rulo yöntemi ile seyreltilmeden tatbik edilebilir.

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

E-Mail | Tasarım-tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |