»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

Kızak Yağları

WAYLUB SERİSİ

WAYLUB serisi, yüksek rafine baz yağlarının, en yeni katık teknolojisiyle geliştirilmiş kızak yağlarıdır. Bünyesindeki katıklar sayesinde aşınmaları minimuma indirir ve korozyona karşı korur. Ayrıca, yapışkanlık verici katıklar ihtiva ettiği için film tabakasının kızaklarda homojen bir şekilde oluşması ve özellikle dikey kızaklarda tutunmasını sağlar. WAYLUB serisi kızak yağları kükürt, çinko ve klor içermezler. Kükürt ihtiva eden kızak yağları, emülsiyonlara karıştığı takdirde, emülsiyonun üzerine çıkmakta ve bakteri oluşumunu hızlandıran kükürtlü bir besi ortamı oluşturmaktadır. Diğer yandan klor ve çinko ihtiva etmemesi, çevreyi kirletmemesi açısından önemlidir. WAYLUB serisi kızak yağlarının, yurtdışından CINCINATI MILACRON tarafından P-47, P-50, P-53 performansına uygunluğu onaylanmıştır.

WAYLUB 72 SERİSİ

WAYLUB 72 serisi, en iyi kalite rafine baz yağlarının en yeni katık teknolojisiyle harmanlanmış, yapışkanlık arttırıcı katık ihtiva etmeyen kızak yağlarıdır. Özellikle, ince yağlama kanallarına sahip olan tezgahlarda ve yatay kızaklarda kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. WAYLUB 72 serisi kızak yağları kükürt, çinko ve klor içermezler. Kükürt ihtiva eden kızak yağları, emülsiyonlara karıştığı taktirde, emülsiyonun üzerine çıkmakta ve bakteri oluşumunu hızlandıran kükürtlü bir besi ortamı oluşturmaktadır. Diğer yandan klor ve çinko ihtiva etmemesi, çevreyi kirletmemesi açısından önemlidir. WAYLUB 72 serisi kızak yağlarının, yurtdışından CINCINATI MILACRON tarafından P-47, P-50, P-53 performansını karşılar.

WAYLUB TKY SERİSİ

WAYLUB TKY serisi, yüksek rafine renksiz baz yağların, en yeni katık teknolojisiyle geliştirilmiş kızak yağlarıdır. Bünyesindeki katıklar sayesinde aşınmaları minimuma indirir ve korozyona karşı korur. Ayrıca, yapışkanlık verici katıklar ihtiva ettiği için film tabakasının kızaklarda homojen bir şekilde oluşması ve özellikle dikey kızaklarda tutunmasını sağlar. Özel renksiz baz yağları ile formüle edildiğinden dolayı, tekstil ürünleri ile teması halinde kolaylıkla yıkanır.

 

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

E-Mail | Tasarım-tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |