»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

 

BOR YAĞLAR

BORTEX H

BORTEX H, madeni yağ esaslı, su ile kolayca karışabilen, basınca dayanıklı konvansiyonel tipte, emülsiyon yapan ekonomik bir bor yağıdır. Özel katkıları sayesinde, diğer konvansiyonel soğutma sıvılarına göre, mikroorganizmalara karşı dirençlidir. Dolayısıyla koku yapmaz ve pH değerinin ayarlı olması sebebi ile insan cildine zararı yoktur. Testerelerde, metallerin tüm telaşlı imalatında ve kesiminde başarı ile kullanılmaktadır.

BORTEX 63

BORTEX 63, madeni yağ esaslı, su ile kolayca karışabilen, konvansiyonel tipte, sütlü emülsiyon yapan ekonomik bir bor yağdır. Özel katkıları sayesinde, diğer konvansiyonel soğutma sıvılarına göre, mikroorganizmalara karşı dirençlidir. Dolayısıyla koku yapmaz ve pH değerinin ayarlı olması sebebi ile insan cildine zararı yoktur. Testerelerde, metallerin tüm telaşlı imalatında ve kesiminde başarı ile kullanılmaktadır.

BORTEX RT-98

BORTEX RT-98, yüksek oranda mineral yağ, yüksek basınç (EP) katığı, korozyon inhibiatörleri ihtiva eden, bakterilere dayanıklı bir metal işleme sıvısıdır, özel katıkları sayesinde yüksek basınca ve ısıya direnç göstererek en zor şartlarda dahi başarı ile kullanılır. Özel katkılar içerdiğinden dolayı işlenen parçaları korozyona karşı uzun süre korur.

BORTEX 21

BORTEX 21, Bakteriye dayanıklı yarı sentetik bir soğutma yağı olup, son derece stabil olan yarı şeffaf emülsiyonlar meydana getirir, özel katkıları sayesinde yüksek basınca ve ısıya direnç göstererek en zor şartlarda dahi başarı ile kullanılır. İçerdiği katkılardan dolayı mikro organizmaya karşı direnç gösterip emülsiyonun uzun süre kullanılmasını sağlar, özel katkılar içerdiğinden dolayı işlenen parçaları korozyona karşı uzun süre korur.

BORTEX 622

BORTEX 622, suyla karıştırıldığında, tipik sütlü bor yağı görünümünü veren, mineral yağ miktarı yüksek, bakterilere dayanıklı bir konvansiyonel metal işleme sıvısıdır. Hem çelik işlemede, hem de transfer tezgahlarında pirinç ve bakır malzeme işlemede kullanılabilir, emülsiyonda yeşerme yapmaz. Kalıplarda kalıp ayırıcı olarak kullanılabilir.

OLEONOL P

OLEONOL P, kolaylıkla, sütlü stabil emülsiyon oluşturan mineral esaslı bir soğutma sıvısıdır, özellikle transfer tezgahlarda pirinç ve bakır malzeme işlemede başarıyla kullanılır.bakır pirinç malzemeler işlendiğinde, emülsiyonda renk değişimine ve yeşillenmeye sebep olmaz. Kalıplarda kalıp ayırıcı olarak başarı ile kullanılır.

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

 

E-Mail | tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |