»
Ana Sayfa
»
Madeni Yağlar
»
Madeni Yağ Sözlüğü
»
Sık Sorulan Sorular
»
Ürün Kataloğları
 
Taşlama Sıvıları
Bor Yağları
Hidrolik Yağlar
Pür Kesme Yağları
Honlama ve Finiş Taşlama Yağları
Isıl İşlem Yağları
Isı Transfer Yağları
Genel Yağlama ve Hadde Yağları
Koruyucu Yağlar
Gresler
Pür Sıvama Çekme Yağları
Su İle Karış.Sıv.Çek. Yağları
Kızak Yağları
Dişli Yağları
Açık Dişli ve Halat Yağları
Sıcak Şekil verme Yağları

YAĞLAMA YAĞLARI

ISO VG SERİSİ

En iyi şekilde rafine edilmiş yüksek kaliteli parafinik esaslı baz yağlara özel katıklar ilavesi ile hazırlanmış yağlama yağlarıdır.

SAE SERİSİ

İyi rafine edilmiş yüksek kaliteli, yüksek viskozite endeksli mineral yağlarla harmanlanmış SAE sınıfı yağlama yağlarıdır. Normal şartlarda çalışan, çalışma sıcaklığının ve yük kapasitesinin yüksek olmadığı düşük devirli sistemlerde tavsiye edilmektedir.

TURBINOIL SERİSİ

Parafinik baz yağların özel katkı malzemeleri ile harmanlanmasıyla hazırlanmıştır. Gaz, buhar ve hidrolik sistemlerde, vakum pompalarında ve rulmanlı yatakların yağlanmasında başarı ile kullanılır.

GLASSFLUİD SERİSİ

En zor şartlarda çalışan cam makineleri için geliştirilmiş yüksek performanslı sentetik bir yağdır. Sentetik yapısından dolayı termal dayanımı yüksektir. Oksidasyona karşı dayanıklı olup yüksek sıcaklıklarda ve ağır hizmet koşullarında maksimum koruma sağlar, kurum oluşmasını engeller. Ağır koşullarda gösterdiği yüksek performanstan dolayı üretim verimini arttırır, bakım süresi uzatarak sarfiyat değerlerini minimumda tutar. Çok düşük sıcaklıklarda dahi akışkanlığı korur, uzun ömürlü sirkülasyon yağlarıdır.

Belgin,Lubex,belgin,lubex,yağ,sanayi yağı,diferansiyel yağı,honlama yağı,yüzey temizleyiciler,ısı transfer yağları,madeni yağlar,motor yağı,dizel yağlar,benzinli yağlar,şanzıman yağı,diferansiyel yağı,gıda yağı,gıda sanayi yağları,belgin yağları,tekstil yağları,sanayi yağları,ısıl işlem yağları,sıcak şekil verme yağları,tel çekme yağları,enjektör ayar sıvısı,gresler,gres yağı,gres,dişli yağları,kızak sanayi yağları,korozyon önleyici yağlar,dişli yağları,yağ teknesi,varil yağ,açık yağ,toptan madeni yağ,perakende madeni yağ,taşlama,taşlama sıvıları,pür kesme yağları,hidrolik yağ,hidrolik yağlar,soğutma yağları,taşlama sıvıları,amortisör yağları,yardımcı yağlar,YAĞ,MADENİ YAĞ,YAĞCI,TOPTAN YAĞ,PERAKENDE MADENİ YAĞ,BELGİN,MOTOR YAĞLARI,,bor,elal,elal,teknik,

 
Muhtelif Yağlar
Temizleyiciler
Motor Yağları
Şanzuman ve Difarensiyel Yağları
Proses Yağları
Tekstil Yağları
Isı Bakteristler
Erozyon Yağları
Enjektör Ayar Sıvıları
Amortisör Yağları
Kalıp Ayırıcı Yağlar
Su İle Kompresör  Yağları
Deniz Yağları
Gıdaya Uygun Yağlar
Otomotiv Yan ürünleri
Zincir Yağları
Spasiyal
 

E-Mail | tAciAlbAy 2009 | Min.Res. 1024x768 |